AcuLife

AcuLife

AcuLife je produkt, který spojuje znalosti tradiční čínské medicíny s moderní lékařskou technologií. Je výsledkem dlouholetého výzkumu japonských a čínských vědců, který prokázal, že magnetické impulzy (vlnění) aktivují energii na akupunkturních bodech.
  Souběžnou stimulací akupunkturních bodů na ruce a uchu dochází ke zlepšení mikrocirkulace v těle. Tím dochází ke zlepšení látkové výměny a k odstranění blokád. Působí jako jemná masáž zlepšující krevní oběh.

AcuLife využívá magnetického vlnění k diagnostice zdravotního stavu a ke zlepšení obecných zdravotních problémů stimulací meridiánů na uchu a vnitřní straně ruky.

Přístroj pracuje na principu působení elektromagnetických vln na lidský organismus. Tiens Aculife je zařízení integrující tradiční metody čínské akupunktury s pětitisíciletou tradicí a moderní lékařské technologie pro posílení imunity. Stimulací akupunkturních bodů na rukou a v uších velmi dlouhou magnetickou vlnou dokáže zlepšit mikrocirkulaci v lidském organismu, urychlit metabolismus a posílit imunitu, čímž předchází vzniku řady moderních nemocí. Výrobek také poskytuje mírnou teplou masáž, která snižuje únavu a podporuje krevní oběh.

Prokazatelné účinky – prověřeno tradiční čínskou medicínou
Stimuluje akupunkturní body na ruce pomocí elektromagnetické vlny
Čistí meridián mezi akupunkturními body
Zlepšuje krevní oběh a podporuje metabolismus
Zlepšuje imunitu
Vyživuje a posiluje organismus
Bez vedlejších účinků, neinvazivní a neznečišťující

Používat zařízení je přísně zakázáno:

Osobám s kardiostimulátorem
Těhotným ženám
Dětem do tří let
Pacientům se zhoubnými nádory
Pacientům s tendencí ke vzniku hemoragie
Pacientům s tuberkulózou
Chronickým alkoholikům

Po ukončení léčby se doporučuje vypít přibližně 300-500 mililitrů teplé vody. Bezprostředně po ukončení léčby nepijte studenou vodu a nesprchujte a nekoupejte se ve studené vodě.